Brak produktów w koszyku.
Wstęp na pokazy jest bezpłatny. Łącznie w ciągu trzech dni będzie ich prawie dziewięćdziesiąt – wszystko, co najważniejsze i najciekawsze w polskich podróżach i eksploracji w roku 2011.
Więcej zachwalać nie będziemy. XIV Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów i Kolosy 2011: po prostu zapraszamy. Widzimy się w Gdyni.
Więcej na www.kolosy.pl


